PROJELERİ İNCELEDİLER
Orjinal Resim

     Göreve geldiği günden bu güne değin TBMM Divan Kâtip Üyesi Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’yle yaptığı uyumlu çalışmalar sonrasında kısa bir sürede birçok projeye imza atan Belediye Başkanı Mustafa Allar, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yapımı biten ve inşaatı devam eden çalışmaları incelediler.

     İlk olarak önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak olan şehir hastanesini gezen heyet, yapılan çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı, hastanede tedavi olan hastalarla da sohbet eden heyet, ardından havaların düzelmesiyle birlikte zemini, koşu yolu ve tel örgüleri değiştirilerek yenilenecek olan Şehir stadyumunda incelemelerde bulundu, top oynayan çocuklarla kısa bir maç yaptılar, sonrasında yapımı tamamlanıp hizmete açılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu incelediler. Yapımı devam eden Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi inşaat çalışmaları incelendi. Heyet geçtiğimiz yıl temelleri atılan ve taşınma süreci resmen başlayan Deri Organize Sanayisine geçerek yapılan çalışmaları incelediler, yapımı tamamlanmak üzere olan Efeler Deri Fabrikasını ziyaret ettiler. Daha sonra faaliyete geçen Galericiler Sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir süre sohbet ettiler. Ardından yapım çalışmalarına başlanılan Cezaevi inşaatı ve geçici hayvan barınağı alanında incelemelerde bulundular.

     Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimizden bu güne kadar yaptığımız çalışmalarımızla halkımızdan tam not aldık. Tabi ki bu projelerin İlçemize kazandırılmasında Bolu Milletvekilimiz, Divan Kâtip Üyesi Sayın Fehmi Küpçü’nün büyük, gayret ve çabası çok önemli. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük projelere imza atarak Gerede’nin çehresini değiştireceğiz. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan Fehmi Küpçü’ye çok teşekkür ederim” dedi.

    Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; “Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a yaptığı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizin değişimi-dönüşümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız, yapıyoruz. Belediye Başkanımız ile birlikte Şehir Stadyumu, Yüzme Havuzu, Deri Organize Sanayi Galericiler sitesi, Cezaevi inşaatı ve Şehir Hastanemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah İlçemizin daha yukarılara çıkması için Belediye Başkanımız ve tüm kademelerimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7