ENGELLERİ KALDIRDIK
Orjinal Resim

     Hayırsever işadamı hemşehrimiz Fatih Kahraman tarafından yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza hizmet vermek üzere belediyemize hibe edilen Engelli ve Hasta Transfer Aracı ile engelleri kaldırıyor. Bu kapsamda Gerede Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvurarak hizmet almak istediklerini belirten engelli ve hasta vatandaşlarımız hastane ve diğer kuruluşlardaki işlemlerini zahmetsizce hallediyor. 

    Sarıoğlu köyünden alınıp hastaneye götürülerek tedavi edilmeleri sağlanan hemşerilerimiz ve E-KPSS müracaat işlemlerine yardımcı olunan Hafız Kemal Yavuz, Engelli Taşıma Aracı’nın kendilerine sağladığı imkânlardan yeterince faydalandıklarını ifade ederek, böylesine anlamlı bir hizmetten dolayı başta Belediye Başkanı Mustafa Allar olmak üzere Hayır Sahibi Fatih Karaman’a ve Belediye Personeline teşekkür ettiler.

    Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mustafa Allar; Aracımızı hibe ederek memleketimize hayırlı bir hizmette bulunan Fatih Kahraman’a şahsım ve ilçe halkım adına teşekkür ederim. Bu aracımız ile evden hastaneye, hastaneden eve hasta nakli yapmaya başladık. Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda ve imkânlarımız çerçevesinde onlara yardımcı oluyoruz, vatandaşlarımıza hayırlı bir hizmet yapabilme imkânı bulduğumuz bu araç engelli ve yaşlı hastalarımıza büyük kolaylık sağlayacak. Böylesine hayırlı bir hizmete vesile olan Hayırsever işadamımız Fatih Kahraman’a tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7