GEREDE BELEDİYESİ´NE TEŞEKKÜR ETTİLER
Orjinal Resim

     Gerede Belediyesi, eğitime yönelik destekleriyle ilçedeki okullara hayat vermeye devam ediyor. Okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesinin yanında çevre düzenlemesi, sosyal faaliyet, spor alanlarının ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürüten Gerede Belediyesi, okul bahçelerine çevre düzenlemesi yaptı.

    İlçedeki okullara zaman zaman ziyaretler gerçekleştirerek öğrencilerle söyleşilerde bulunan konferanslar düzenleyen ve eğitimcilerle istişare eden Belediye Başkanı Mustafa Allar, öğrencilerin ve eğitim camiasının okulları ile ilgili ihtiyaçları ile ilgili taleplerini birer birer değerlendirerek yerine getiriyor. Son olarak Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi ve Gerede Fen Lisesi okul yöneticileri ile öğrenciler Başkan Allar’ a teşekkür ziyaretine geldiler.

   Okullarına yapılan hizmetler ve çevre düzenlemeleri İçin Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Sağlam ve öğrenciler ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Allar’ a teşekkür ettiler. Bugüne kadar Belediye Başkanımızı ne zaman arasak bizi hiç boş çevirmedi. Okulumuzun ihtiyaçları noktasında çok güzel çalışmalar yapıldı. Çevre düzenlemesi ve çeşitli hizmetler yapıldı. Belediye Başkanlığımıza şükranlarımı sunuyoruz” dediler.

   Sonrasında ise Gerede Fen Lisesi Müdürü Tahsin Gül, öğretmenler ve öğrenciler belediyeyi ziyaret ederek okulları için taleplerini ve yapılan hizmetler için teşekkürlerini ilettiler.

   Belediye Başkanı Mustafa Allar, eğitime yönelik yatırımlar yaptıklarını Kaymakamlığımızla Milli Eğitim Müdürlüğümüzle istişareler ederek okulların önemli ihtiyaçlarını giderdiklerini belirterek, eğitime yönelik yatırımları çok önemsediklerini ve çocuklarımızın, gençlerimizin daha sağlıklı ortamlarda eğitim-öğretimlerini yapabilmeleri için tüm imkânlarını seferber ettiklerini kaydetti.

    Eğitime yapılan yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğu gerçeğinden hareket ettiklerine vurgu yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “ Çocuklarımıza, daha ferah ve daha huzurlu bir eğitim yuvası sunma adına başlatılan Okullar Hayat Olsun projesiyle çocuklarımızın ve eğitimcilerimizin yüzlerini güldürme gayretindeyiz. Okullarımızın ihtiyaçlarını tespit ederek imkânlarımız ölçüsünde gideriyoruz. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları adına okullarımızın çehresini değiştirecek çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” bunun yanında İlçemize yeni okullar kazandırıyoruz kazandırmaya da devam edeceğiz diye konuştu.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7