GEREDE´DE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Orjinal Resim

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın talimatıyla ilçede ihtiyaç duyulan bölgelerde başlayan asfalt çalışmaları devam ediyor.

Gerede’de Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın talimatıyla başlayan asfalt çalışmalarının ilki Dayıoğlu Mahallesinde yapımı devam eden Hafızlık Eğitim Merkezinin bahçesinde ve çevresinde geçtiğimiz hafta başladı. Diğer asfalt çalışmaları ise başta Şehir Mezarlığı olmak üzere; Necmettin Erbakan Caddesi, Bahçelievler Mahallesi’nin bir kısmı, Karabük Caddesi, Dayıoğlu Mahallesi Hisar Sokak ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde tamamlandı. Asfalt çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen bölgelerde devam edecek.

Tamamlanan ve devam eden asfalt çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Dayıoğlu Mahallesinde yapımı devam eden Hafızlık Eğitim Merkezinin bahçesini ve çevresi başta olmak üzere planlanan diğer bölgelerde de asfalt çalışmalarını tamamladık. İlçemizde ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt çalışmalarımız hızla devam edecek. Amacımız ve gayemiz vatandaşımızın ayağı hiçbir zaman çamura değmesin. İlçemize hayırlı olsun’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
 
Yazılım K7