BEKAB MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Orjinal Resim

Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın Başkanlığında Mayıs ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Bolu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen Mayıs ayı Meclis Toplantısında; Yapılan Encümen Üye seçimi sonrası; Recayi Çağlar, Turhan Bulut, Emin Tekemen, Necdet Türker ve Hamza Efe Encümen Üyeliklerine seçildiler. Yapılan Plan Bütçe Komisyonu Üye seçimi sonrası ise; Fatih Kavak, Şahin Serin ve Hasan Ekici Plan Bütçe Komisyonu Üyeliklerine seçilen isimler oldu. Bolu merkez ilçeye bağlı Müstakimler Köyü sınırlarındaki söz konusu alanda II.Sınıf Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi yapımına başlanabilmesi için uygulama projesinin İLBANK tarafından revize edilerek, yapım ihalesine ilişkin talep BEKAB tarafından yapıldı ve İLBANK tarafından proje ihalesi gerçekleştirildi.  % 100 hibe kapsamında ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından işin yapım ihalesi gerçekleştirilecek.

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Mustafa Allar;’’ Başkanlığını yaptığım; Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısını gerçekleştirdik. Almış olduğumuz kararların; Bolumuza, tüm İlçelerimize ve beldelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Meclis toplantımıza katılım sağlayan; Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize ve BEKAB Sekreteri ve Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın hanımefendiye teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7