VALİ ERKAN KILIÇ GEREDE´DE SEL BÖLGELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Orjinal Resim

Bolu Valisi Erkan Kılıç Gerede’ye gelerek Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile Gerede’de selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.

Selin etkili olduğu bölgelerden biri olan Gerede’ye gelen Bolu Valisi Erkan Kılıç, Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile birlikte; Gerede ilçesine bağlı Aktaş Köyü, Sofular Köyü Değişler Mahallesi, Salur Köyü, Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi içerisinde yer alan Genç Ofis, Terminal Bölgesi ve ilçe merkezinde yer alan dere yataklarını yerinde incelediler. Selin etkili olduğu ilk dakikalardan itibaren tüm ekipleri ile sahada yer alan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Bolu Valisi Erkan Kılıç’a yapılan incelemeler esnasında yaşanan sel ile ilgili bilgiler verdi.

İncelemeler sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Bolu Valimiz Sayın Erkan Kılıç ve İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz Ayhan ile birlikte selden etkilenen; Aktaş Köyümüz, Sofular Köyü Değişler Mahallemiz, Salur Köyümüz, Üniversite Kampüsümüz içerisinde yer alan Genç Ofis, Terminal Bölgemiz ve ilçemizde yer alan dere yataklarını yerinde inceledik. İlçemizde sel afetinin yaşandığı ilk dakikalarda olduğu gibi her dakika teyakkuzdayız. Devletimizin sağladığı imkânlar neticesinde sel afetinin yaralarını sarmaya devam ediyoruz. Selden etkilenen tüm hemşehrilerime ve komşu il ve ilçelere de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi, ilimizi, ilçemizi bütün afetlerden muhafaza buyursun’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7