GEREDE BELEDİYESİ İLE YÜZLER GÜLÜYOR
Orjinal Resim

Gerede Belediyesi, koronavirüs salgınından korunmak için ‘evde kal’ çağrısına uyan ve aynı zamanda birinci derecede risk altında bulunan yaşlılara ve evinde yemek yapamayanlar için, aşevinde yapılan yemekleri kapı kapı ulaştırıyor.

Gerede Belediyesi aş evinde hazırlanan sıcak aşlar Ramazan’ın ilk gününden itibaren Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü personeli aracılığı ile sefer taslarında ev ev, kapı kapı ulaştırılıyor. Yaklaşık 85 aile kapılarına kadar gelen bu hizmet için başta Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Belediye personeline teşekkür ediyor.

Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Belediyemiz bünyesinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyoruz. Belediye personelimiz tarafından aş evi hizmetinden faydalanan; ‘evde kal’ çağrısına uyan ve aynı zamanda birinci derecede risk altında bulunan yaşlılarımıza ve evinde yemek yapamayan hemşehrilerimize aş evimizde yapılan sıcak aşlarımızı ulaştırıyoruz. Bir süre daha zorunlu olmadıkça hemşehrilerimizden evlerinden çıkmamalarını istiyorum. Salgın nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, tedavileri devam eden hastalarımıza ise acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

 |  Paylaş  | 
 
Yazılım K7