GEREDE DEVLET HASTANESİNE 5 YENİ DOKTOR!
Orjinal Resim

AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü, Arzu Aydın ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın büyük önem verdiği; Gerede Devlet Hastanesi’ne 5 yeni doktor ataması yapıldı.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın gayretleriyle tadilat ve güçlendirme işleri bitip yeni binasında hizmete giren Gerede Devlet Hastanesi’ne 5 yeni doktor ataması yapıldı. Yapılan atama ile birlikte; 1 Üroloji Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 Pratisyen Doktor; Gerede Devlet Hastanesi’nde hizmet vermeye başlayacak.

Belediye Başkanı Mustafa Allar konu ile ilgili sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; ‘’Gerede Devlet Hastanemize; Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Arzu Aydın'ın yoğun gayretleri ile 1 Üroloji Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 Pratisyen Doktor olmak üzere toplam 5 Doktorumuzun ataması yapılmıştır. Sayın Milletvekillerimize İlçe halkım adına şükranlarımı sunuyor, kıymetli doktorlarımıza hoşgeldiniz diyerek hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi. 

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7