KARMA OSB´DE FABRİKA SAYILARI ARTMAYA DEVAM EDİYOR
Orjinal Resim

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın göreve başladığı 2014 yılında 4 fabrika olan 2020 yılında ise 18’e yükseldi.  Karma Organize Sanayi Bölgesinde her geçen gün yeni fabrikalar eklenmeye devam ediyor.

Karma OSB’de hali hazırda faal olan fabrikaların yanı sıra; 6 fabrika daha üretime hazırlanıyor. Üretime hazırlanan 6 fabrikanın 2’sinin inşaatı bitmek üzere, 1 fabrika açılış aşamasında, 2 fabrikanın inşaat çalışmaları devam ediyor, 1 fabrikada ise inşaat çalışmaları yeni başlamış olup, fabrikalar faaliyete geçtiği zaman Karma OSB’de üretim ve istihdama büyük katkı sağlayacaklar. Karma OSB’de üretime devam eden Metal fabrikası ise çalışma alanlarını büyütmeye devam ederek, ilçede istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.

Karma OSB ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; ’’Karma Organize Sanayi Bölgemiz her geçen gün büyümeye devam ediyor. Faaliyet gösteren fabrikaların yanı sıra 6 fabrika daha üretim ve istihdam için inşaat çalışmalarına devam ediyor. İlçemiz için istihdam konusunda adım atan her firma bizim için çok değerlidir. İnşaat aşamasında olan ve üretime hazırlanan fabrikalarımıza hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
 
Yazılım K7