KALDIRIM ÇALIŞMALARI HACI EMİN EFENDİ CADDESİNDE DEVAM EDİYOR
Orjinal Resim

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın talimatı ile başlayan ve Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan kaldırım ve kilit parke çalışmaları Atatürk Bulvarı’nda tamamlandı, H.Emin Efendi Caddesi’nde ise çalışmalar devam ediyor.

Gerede Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Atatürk Bulvarı Üst ve Alt Yolda başlayan çalışmalar tamamlandı. Çalışmalar Hacı Emin Efendi Caddesi’nde devam ediyor. Atatürk Bulvarı Üst ve Alt Yolda tamamlanan çalışmalar kapsamında; vatandaşların kaldırımları daha rahat kullanabilmeleri açısından bazı bölgelerde kaldırımlar genişletildi. Tamamlanan çalışmalar sonrasında alınan karar gereği; araçların park sistemi yatay olarak devreye girerek, oluşan çarpık araç park edilmesinin ve trafik yoğunluğunun önüne geçildi.

Vatandaş ve Esnaf Oldukça Memnun

Ekonomik ömrünü tamamlamış kaldırımların, kilit parkelerin sökümü ve yapımı; Atatürk Bulvarı Üst ve Alt Yolda bulunan esnaflar ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, daha ferah ve kullanışlı kaldırımları vatandaşın hizmetine sunduğu için Belediye Başkanı Mustafa Allar’a teşekkür ettiler. 

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7