BAKAN YARDIMCISI VE GENEL MÜDÜR GEREDE´YE GELDİ
Orjinal Resim

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez ve Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Dr. Mehmet Yurdal Şahin Gerede’ye geldi.

ASP Assan Firmasını ziyarete gelen Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez ve Genel Müdür Mehmet Yurdal Şahin’e; Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve ASP Assan Firma yetkilileri eşlik ettiler. Çalışmaların devam ettiği fabrikayı inceleyen Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez ve Genel Müdür Mehmet Yurdal Şahin firma yetkililerinden bilgiler aldıktan sonra Gerede’den ayrıldılar.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Çetin Ali DÖNMEZ ve Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Sn. Dr. Mehmet Yurdal ŞAHİN, ilçemizde yapımı devam eden eski adıyla Gerkonsan yeni adı ile ASP Assan’ı ziyaret etti. Fabrika alanında incelemelerde bulunduk. Sayın Bakan Yardımcımıza ve Genel Müdürümüze vermiş oldukları ve verecekleri hizmetler için Şahsım ve İlçe Halkım adına şükranlarımı sunarım’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7