ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Orjinal Resim

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın talimatıyla ilçede ihtiyaç duyulan bölgelerde başlayan asfalt çalışmaları devam ediyor.

Gerede’de Eylül ayı itibariyle başlayan asfalt çalışmaları; Dayıoğlu Mahallesi Karapınar Mevkiinde başladı, daha sonra ise Cezaevi bölgesinde devam ediyor. Asfalt çalışmaları programa alınan bölgelerde de devam edecek. İlçe halkı çalışmalardan oldukça memnun kalırken, çetin geçen kış şartları ve inşaat yapıları yüzünden yıpranan yolları asfaltladığı için Belediye Başkanı Mustafa Allar’a teşekkür ediyorlar.

Tamamlanan ve devam eden asfalt çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Eylül ayında başlattığımız asfalt çalışmalarımız hızla devam ediyor. Halkımızdan gelen istekler doğrultusunda ve Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen bölgelerde asfalt çalışmalarımız ediyor. Karapınar Mevkii ve Cezaevi bölgesinin asfaltlanmasından sonra, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından öncelikli belirlenen ve programa alınan bölgelerde asfalt çalışmalarımız ilçemizin ve vatandaşlarımızın menfaatlerinde doğrultusunda devam edecek. İlçemize hayırlı olsun’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7