GEREDE BELEDİYESİ´NİN ARAÇ FİLOSU GÖZ KAMAŞTIRDI
Orjinal Resim

Gerede Belediyesi’ne ait 68 adet araçlık filo 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında göz doldurdu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın her yıl filoya eklediği yeni araçlar, Gerede’ye ve vatandaşlara daha iyi, daha kaliteli hizmet vermek için adeta birbirleriyle yarışıyor.

Gerede’de 100.Yılı coşkuyla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında araç geçişleri esnasında en çok ilgiyi Gerede Belediyesi’ne ait araçlar çekti. Araç geçişleri esnasında vatandaşlar cep telefonları ile Gerede Belediyesi’ne ait araçların fotoğraf ve videolarını çektiler. Caddelere sığmayan araçlar arasında yakın zamanda hizmete giren ve şehir içi ulaşımı uygun fiyata oldukça kolaylaştıran dolmuşlar, engelli vatandaşlarımıza hizmet eden araçlar çok beğenildi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Araç filomuz çok daha güçlü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda en çok ilgiyi Belediyemizin araçlarının çekmesi bizleri mutlu etti. Belediyemiz araç filosunu güçlendirerek hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu tarafa Gerede Belediyemizin çok daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmesi için Hizmet Araçları, İtfaiye araçları, İş Makinaları ile araç filomuzu genişlettik. Yeni aldığımız Cenaze Nakil Aracı, Şehir içi Dolmuşlar, Kamyonet, İş Makinaları alarak daha da güçlendirdik. Ayrıca hayırsever hemşerimizin hibesi engelli aracıyla engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırıyoruz. İlçemize ve vatandaşlarımıza her zaman en iyi hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7