MUSTAFA ALLAR ve FATİH KAYA ANKARA´DA TEMASLARDA BULUNDU
Orjinal Resim

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Gerede Kaymakamı Fatih Kaya beraberindeki heyet ile birlikte Ankara’da yaptığı ziyaretlerde Gerede ile ilgili konular hakkında bir dizi temaslarda bulundu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede Kaymakamı Fatih Kaya, Deri OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Zengin ve Kemal Çalışgan, Deri OSB Kontrol Mühendisi Halit Özzeftci ve Deri OSB Arıtma Tesisi Sorumlusu Cihad Can ile birlikte; AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’i ziyaret ettiler. Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’in aldığı randevularla; Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’ı ziyaret ederek Gerede Deri OSB’de yapımı devam eden 2.Arıtma tesisinin ödenek konusu ile ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirdiler. Arıtma tesisi tam kapasite hizmete girdiğinde çevre sorunu da tamamen giderilmiş olacak.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’Bolu Milletvekilimiz Sayın Yüksel Coşkunyürek'in aldığı randevu ile birlikte beraberimizde İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih Kaya, Deri OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Zengin ve Kemal Çalışgan ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Oruç Baba İnan'ı ziyaret ettik. Deri OSB de yapımı devam eden 2. Arıtma tesisinin önünde bulunan ödenek engeli kaldırıldı. Maddi destek sağlandı, en kısa zamanda arıtma tesisimiz hizmete girecek. Desteklerinden ötürü Bakan Yardımcımız Sayın Oruç Baba İnan'a, Bolu Milletvekilimiz Sayın Yüksel Coşkunyürek'e ve Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sayın Abdurrahman Aydın'a teşekkür ederim’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7