GEREDE BELEDİYESİ GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
Orjinal Resim

Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yapım işi ile ilgili nakdi yardım protokolü imzalandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı 9.Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ve Doğa Koruma Milli Parklar Bolu Şube Müdürü Mustafa Gözler Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı ziyaret ettiler. Ziyarette; Gerede İlçesi sınırları içerisinde daha önce yer tahsisi yapılan alanda yapılması planlanan Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yapımına yönelik olarak Tarım ve Orman Bakanlığından alınacak nakdi yardıma ilişkin protokol imzalandı.

Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi genel olarak Postoperatif ve Ameliyathane binasından oluşmakta olup, yapılacak tek katlı yapıların oturum alanı toplamı yaklaşık 1150,00 m2 alanı kapsıyor. Yapılacak Bakımevi içerisinde; Ameliyathane, Röntgen Odası, Veteriner Hekim Odası, Laboratuvar, Muayene Odaları, Barınak Alanları, Karantina Alanı, Bakım Odası, Depo ve Personel Odaları yer alacak.

Yapım işi ihalesi hazırlıkları büyük ölçüde tamamlanan Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevin yapımına ilişkin kısa zaman içerisinde ihaleye çıkılması planlanmaktadır.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ’’Tarım ve Orman Bakanlığı 9. Ankara Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ve Doğa Koruma Milli Parklar Bolu Şube Müdürü Mustafa Gözler ziyaretimize geldiler. Geçici Hayvan Bakımevi yapımına yönelik olarak Tarım ve Orman Bakanlığından alınacak nakdi yardıma ilişkin protokol imzaladık. Geçici Hayvan Bakımevi yapımına en kısa sürede başlayacağız’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7