KENTSEL DÖNÜŞÜM İNŞAAT YAPIMI BAŞLADI
Orjinal Resim

Gerede’nin çehresini değiştirecek Demirciler Mahallesi Riskli Alan Kentsel Dönüşüm Projesinde hafriyat çalışmaları başladı.

733 Milyon TL’ye İhale edilen projede, Sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte yer teslimi yapılarak; 1.Etap 236 Adet Konut, 154 Dükkân, 34 Ofis İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ile ilgili hafriyat çalışmaları ihaleyi alan firmalar tarafından başladı.

 TOKİ tarafından yayınlanan ihale bilgilerine göre; Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap 236 Adet Konut, 154 Adet Dükkân, 34 adet Ofis İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yer teslimin ardından 450 takvim günü içerisinde tamamlanacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’İlçemize hayırlı olsun, şükürler olsun hafriyat çalışmaları ile inşaat yapım çalışmaları başladı. Zoru başardık. Süreç belki uzadı ama ülkemizin yaşadığı zorlukları herkes görüyor. İlk günden bugüne bizler bu projenin yapılacağına inandık ve bu yönde çalışmalarımızı titizlikle sürdürdük. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. İlçemize, vatandaşlarımıza ve bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7